Ta witryna używa plików cookies, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj

Everyday Minerals

Koszyk

Suma: 0,00

(0)

 

 

WYBIERZ NAJODPOWIEDNIEJSZE DLA SIEBIE KOLORY, TESTUJ JE I WRACAJ PO WIĘCEJ!

 

 

Jeśli Twoje zamówienie osiągnie wartość 60zł (bez kosztów wysyłki) możesz dodać do niego jedną próbkę dowolnego kosmetyku Everyday Minerals za 0.01 zł, który znajdziesz w zakładce WYPRÓBUJ. Jeśli natomiast Twoje zamówienie osiągnie wartość 120zł, możesz do niego dodać dwie próbki dowolnego kosmetyku Everyday Minerals z zakładki WYPRÓBUJ, za które zapłacisz również po 0.01 zł od sztuki.

 

Więcej o zasadach:

Do każdego zamówienia za minimum 60zł bez kosztów wysyłki możesz dodać jedną próbkę różu Everyday Minerals w saszetce i zapłacić za nią 0.01 zł.

 

Kiedy wartość Twojego zamówienia przekroczy 120zł, możesz do niego dodać drugą próbkę różu w cenie 0.01 zł.

 

Jeśli jednak wartość Twojego zamówienia przekroczy 120zł, to nie przysługują Ci kolejne produkty w tej cenie. Do zamówienia możesz dokupić tylko 2 próbki po 0.01 zł.

 

Kiedy w zamówieniu znajdzie się więcej niż dopuszczalna liczba produktów za 0.01 zł, to wysłane zostaną pierwsze dwa produkty z listy w tej cenie.

 

Produkty dostępne za 0.01 zł będą się zmieniały co jakiś czas.

 

 


  • Newsletter